השירותים שלנו

אנו ב- Secure Me גאים לספק לקהל לקוחותינו מגוון רחב של פתרונות חדשניים עבור מערכות מיגון ואבטחה ללא פשרות ובאחריות! עיקר שירותנו מתמקד ביבוא והתקנת מצלמות אבטחה לבית, עסקים ובניינים תוך התאמת המערכות לתנאים ולצרכי הלקוח באופן המיטבי. אצלנו -התקנת מצלמות אבטחה מתבצעת על ידי טכנאים מיומנים ומקצועיים שיבטיחו לכם את הביטחון המקסימלי!

בין אם יש לכם בית פרטי, בניין, משרד, עסק – כיום כל אחד צריך להתקין מצלמות אבטחה! הן מאפשרות לנו להיות בראש שקט, משמשות ככלי מרתיע ומרחיק ובמקרים רבים חושף מקרים חמורים כמו גניבות, פריצות ותקריות רבות אחרות. כמו כן, לצערנו נחשפנו למקרים חריגים בבתי ספר, פעוטונים ואף בבתים פרטיים שבזכות מצלמות אבטחה נחסכו טרגדיות ויעילותן הוכחה בזמן אמת.

mitchell-luo-eUuUm_9rARI-unsplash

מצלמות אבטחה

ב Secure Me תוכלו ליהנות ממבחר רחב ומרשים של מצלמות אבטחה איכותיות ומתקדמות במחירים המשתלמים ביותר! להתקנת מערכת מצלמות אבטחה בבית יתרונות רבים אשר מבטיחים לנו שקט, הגנה וביטחון וביכולתה למנוע ולחשוף פשעים רבים בבתים פרטיים.

מוצרים שלנו

עד לפני כמה שנים מערכת מצלמות אבטחה לבית היה דבר בלתי מושג, נדיר ואף חלום בשביל רבים. היה ניתן לראות זאת רק בבתים מאוד מסוימים, וילות מפוארות, מוסדות ביטחוניים וציבוריים. החדשות הטובות היא שהיום – בעולם דיגיטלי שמתחדש כל הזמן הגענו למצב בו כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש מערכות מצלמות אבטחה

אזעקות

העולם המודרני כבר כאן ויחד איתו גם עולם מערכות מיגון ואבטחה לבית השתכללו וניתן למצוא מערכות אזעקה חכמות וחדשניות שמעניקות לנו פתרונות הגנה יעילים ופשוטים.אנו בחברת Secure Me נשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים עבורכם את מערכת האבטחה המתאימה עבורכם וכל זאת ייעשה באדיבות, מקצועיות ואחריות.